Noc Bibliotek już za nami. Ale się działo! Wspólną przygodę rozpoczęliśmy od gry terenowej utworzonej w aplikacji WordPress. Kolejne zadania uczestnicy musieli odkodować za pomocą skanerów kodu qr. Pytania oscylowały wokół zagadnień związanych z naszą gminą oraz z książkami. Następnie bawiliśmy się w kalambury, przedstawiając popularne polskie przysłowia. Uczestniicy mieli również za zadanie napisanie opowiadania dot. nocy w bibliotece. Konkurs wygrali: I miejsce Julia Kamieniczna, II miejsce Alicja Przybyłek oraz III miejsce Maciej Siwiński. W wolnej chwili wspólnie przygotowaliśmy pyszną, zdrową sałatkę owocową, był też czas na gry planszowe oraz seans filmowy. Spać poszliśmy po godzinie duchów…..W niedzielę zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do domu. Na pamiątkę wydarzenia każdy uczestnik otrzymał zakładkę do książek oraz exlibris z logo akcji.