Jeśli chcesz rozpocząć lub kontynuować naukę języków obcych, biblioteka ma coś właśnie dla Ciebie. W naszej ofercie pojawiły sie kursy e- learningowe, które w sposób łatwy i ciekawy pozwolą na poszerzenie Twoich umiejętności językowych ale nie tylko. Co zawiera pakiet Funmedia:

Język niemiecki poziom A1, A2, B1

Język angielski poziom A1, A2, B1, B2

Język włoski poziom A1, A2

Naukę szybkiego czytania

Naukę szybkiego zapamiętywania

Jeśli jesteś zainteresowany nauką za pomocą internetu, przyjdź do biblioteki po klucz dostępu, który umożliwi Ci korzystanie z wszystkich 5 kursów lub tylko z tych wybranych. Co jest potrzebne? Przed wszystkim dostęp do internetu, adres mailowy oraz samodyscyplina. Kursy pozwolą ocenić Twój początkowy poziom wiedzy oraz postępy , jakie robisz. Nagradzana będzie systematyczność oraz pracowitość. Dodatkowe informacje dostępne w bibliotece. Serdecznie zapraszam zarówno dzieci jak i dorosłych:)